В Ужгороді молитовно вшанували світлу пам’ять педагога, журналіста і адвоката Ольги Машкаринець, до перших роковин її упокоєння

21 липня 2021 р. минуло рік від дня дочасного упокоєння Ольги Антонівни Машкаринець (01.11.1960, м. Львів – 21.07.2020, м. Ужгород), адвоката, журналіста, педагога, професора кафедри правознавства та канонічного права Карпатського університету імені Августина Волошина, адвоката Адвокатського бюро «Срібна Земля», редактора відділу газети «Срібна Земля» та хористки архієрейського кафедрального церковного хору кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного Православної Церкви України в м. Ужгород.

З цієї сумної події, 21 липня ц. р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород (вул. Ф. Ракоці, 18 А) було відслужено заупокійну літургію та літію за покійною.

Богослужіння під час заупокійної літії очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, президент Адвокатського бюро «Срібна Земля» та шеф-редактор газети «Срібна Земля» у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, секретаря єпархіального управління, першого проректора Ужгородської української богословської академії та протоієрея Яна Завалка, благочинного кафедрального храму.

Участь у молитовно-поминальних заходах за дочасно спочилою у Бозі Ольгою Машкаринець прийняли її чоловік, дочки, рідні, друзі, близькі та колеги.

Після завершення заупокійного богослужіння з архіпастирським словом до присутніх звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь, який розповів про гідний і християнський життєвий шлях Ольги Машкаринець та наголосив на святості збереження пам’яті за нашими рідними і близькими, які відішли у вічність.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.