Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь удостоїв представників Держспецслужби транспорту Збройних сил України високих відзнак

20 липня 2021 р. на теренах військових підрозділів Збройних Сил України в Закарпатській області  з робочим візитом та інспекційною перевіркою перебували генерал-майор Сергій Затолокін, т. в. о. очільника адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Збройних Сил України, полковник Ростислав Сорочук, заступник т. в. о. очільника зазначеної служби, полковник Олексій Чернецький, заступник очільника інспекції аудиту Міністерства оборони України, полковник Андрій Коротченко, командир 1-ї окремої бригади (м. Львів) та підполковник Станіслав Приходько, командир 18 окремого мостового батальйону (м. Чоп) Держспецслужби транспорту ЗСУ.

Під час перебування вище зазначених представників Збройних сил України в місці дислокації в/ч. А 1556 в м. Мукачево, відбулася робоча зустріч Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина з генерал-майором Сергієм Затолокіним. В ході зустрічі було обговорено питання духовно-пастирської та патріотично-виховної опіки щодо військовослужбовців за участі духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії, та узгоджено напрямки такої роботи.

За вияв українського патріотизму та мужності в обороні України і боголюбивого українського народу в російсько-українській війні (2014 – 2021 рр.) та з нагоди 30-ї річниці відновлення державної незалежності України Преосвященніший владика Віктор Бедь удостоїв:

  • генерал-майора Сергія Затолокіна – ордена «Благовірного Петра Конашевича-Сагайдачного, Гетьмана України»;
  • полковника Ростислава Сорочука – медалі «За відданість Богу і вірність Україні»;
  • полковника Олексія Чернецького – медалі «За відданість Богу і вірність Україні».

Також владика Віктор подарував нагородженим іконки святих у землі українській прославлених, Біблію українською мовою та благословив їх на благополучне життя і успіхи у військовій службі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *