В Мукачівсько-Карпатській єпархії ПЦУ молитовно вшанували полеглих українських захисників, які віддали свої життя за незалежність України

 

У День пам’яті захисників України, з благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина, в усіх храмах Мукачівсько-Карпатської єпархії на території Закарпатської області було вісдлужено заупокійні богослужіння (у формі заупокійної ектенії чи літії) за всіма полеглими у різні віки і часи українськими захисниками, які відали свої життя у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність Держави України.

Зокрема, цього ж дня, Преосвященніший владика Віктор Бедь, в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, також відслужив заупокійну літію за всіма полеглими українськими захисниками.

У молитві до Отця нашого Небесного духовенство просило прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиками, дарування їх живим душам вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *