Представники духовенства Мукачівсько-Карпатської та Закарпатської єпархій ПЦУ відслужили заупокійну літію за полеглими українськими захисниками на Пагорбі Слави в м. Ужгород

29 серпня 2021 р., у День пам’яті захисників України, після офіційних заходів з ушанування українськими захисниками, які відали свої життя у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність Держави України, за участі представників органів державної влади, місцевого самоврядування, воєнізованих та правоохоронних підрозділів, релігійних організацій, закладів освіти і культури, ветеранських організацій учасників бойових дій, політичних партій і громадських організацій, та небайдужої громадськості на Пагорбі Слави в м. Ужгород, представниками духовенства Мукачівсько-Карпатської та Закарпатської єпархій Православної Церкви України було відслужено заупокійну літію.

Заупокійне богослужіння, з благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина, голови Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті та Преосвященнішого Варсонофія Руднік, єпископа Ужгородського і Закарпатського, керуючого Закарпатською єпархією було вісдлужено біля могил полеглих українських воїнів-захисників в російсько-українській війні (2014 – 2021) на Пагорбі Слави в м. Ужгород, успівслужінні протоієрея Олександра Смоліна, секретаря єпархіального управління Мукачівсько-Карпатської єпархії, першого проректора Ужгородської української богословської академії, військового капелана та протоієрея ІгоряВойтовича, клірика Закарпатської єпархії, військового капелана.

Під час заупокійного богослужіння духовенство молилося до Отця нашого Небесного за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиками, дарування їх безсмертним душам вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *