Епіфаній: Просимо, щоби святий Іоан Предтеча своєю ревністю зберіг нас від беззаконь

У суботу, 11 вересня, за Юліанським календарем вшановують усікновення чесної голови св. Івана Хрестителя. Вшановуючи пам’ять Івана Предтечі, вірні у цей день дотримуються строгого посту. Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній наголосив, що святкуючи пам’ять святого пророка і Предтечі Господнього Іоана, нас переповнює і радість, і скорбота. «Сьогодні і свято, і піст. Радість наповнює наші душі через

У суботу, 11 вересня, за Юліанським календарем вшановують усікновення чесної голови св. Івана Хрестителя. Вшановуючи пам’ять Івана Предтечі, вірні у цей день дотримуються строгого посту.

Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній наголосив, що святкуючи пам’ять святого пророка і Предтечі Господнього Іоана, нас переповнює і радість, і скорбота.

«Сьогодні і свято, і піст. Радість наповнює наші душі через те, що ми розуміємо, що хоча святий пророк помер, але він перебуває на небесах і молитовно предстоїть перед престолом Божим, просячи Господа за всіх нас», — йдеться у дописі предстоятеля.

«Підносячи сьогодні молитви в храмі на честь Святої Трійці у старовинному місті Судова Вишня на Львівщині, просимо, щоби святий Іоан Предтеча своєю ревністю зберіг нас від беззаконь, наповнив наші душі любов’ю і благословив наш земний шлях», — написав Епіфаній.

Джерело:religionpravda.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *