Голова Товариства борців за незалежність України Віктор Бедь удостоїв українську патріотку Олену Шобей медалі «30 років відновлення незалежності України»

21 вересня 2021 р., перебуваючи з робочою поїздкою на Тячівщині, єпископ Віктор Бедь, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина відвідав з дружнім візитом Олену Андріївну Шобей, українську патріотку, борця за незалежність України кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, активістку Тячівської районної організації Народного Руху України, дружину спочилого у Бозі українського патріота та активіста НРУ Андрія Васильовича Шобея (11.09.1938 – 05.07.2017) в с. Вільхівці.

Під час зустрічі, яка проходила у дружній та теплій обстановці, Віктор Бедь, за заслуги перед українською нацією та Державою Україною, участь в українських національно-визвольних змаганнях кінця 80-х – початку 90-х рр. ХХ століття, особистий внесок у відновлення державної незалежності України (24 серпня 1991 р.) та з нагоди Славного ювілею – 30-річчя відновлення незалежності України, привітав та удостоїв Олену Шобей високої відзнаки – медалі «30 років відновлення незалежності України» та надав їй посильну матеріальну допомогу.

Участь у нагородженні також прийняли Віктор Понзель, голова Управи, член Проводу Закарпатської крайової організації Народного Руху України, голова Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух» та Іван Келечен, член Проводу ЗКО НРУ, голова ГО «Молодь Закарпаття».

Пресслужба ЗКО НРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.