У свято Різдва Пресвятої Богородиці єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив Божественну літургію в храмі с. Ганичі Тячівського району

21 вересня 2021 р., у свято Різдва Пресвятої Богородиці, в храмі парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в с. Ганичі Тячівського району було відслужено святкову Божественну літургію.

Даний храм в с. Ганичі є новозбудованим храмом на місці підпалу невідомими зловмисниками старого храму-каплички, який злочинно було здійснено біля 05.00  30 серпня 2018 р. Злочинці, які здійснили дане богохульство та злочин, правоохоронними органами так і не знайдено по даний час.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії у співслужінні протоієрея Юрія Кадара, настоятеля даної парафії, протоієрея Івана Рошканюка, настоятеля парафії святителя Івана Золотоустого в с. Терново Ужгородсько-Хустської єпархії та протоієрея Валерія Микитюка, настоятеля парафії Різдва Івана Предтечі в с. Нересниця Закарпатської єпархії.

Перед початком Божественної літургії Преосвященніший владика Віктор Бедь, разом із духовенством, здійснив освячення нового престолу в храмі Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ганичі.

Після завершення богослужіння до духовенства та прихожан з повчальним архієрейським словом звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь, який привітав всіх з престольним святом, зупинився на святості та важливості Пресвятої Богородиці в житті кожного християнина, та за заслуги перед Православною Церквою України і боголюбивим українським народом удостоїв протоієрея Юрія Кадара медалі «Преподобного Іова (Кундря) Угольського», а дяка Івана Сойму – медалі «Апостола українського Андрія Первозваного».

З вітальними словами також виступили протоієрей Юрій Кадар та протоієрей Іван Рошканюк.

Відтак відбулася братська трапеза.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.