В КаУ ім. Августина Волошина та УУБА відбулося спільне засідання ректоратів

19 листопада 2021 р., в Карпатському університеті імені Августина Волошина та Ужгородській українській богословській академіїпід головуванням ректора професора єпископа Віктора Бедь, відбулося чергове розширене засідання ректорату.

В ході засідання було розглянуто наступні питання порядку денного:

 1. Про завершення внутрішньої перевірки дотримання ліцензійних умов у Карпатському університеті імені Августина Волошина та Ужгородському гуманітарно-економічному коледжі КаУ ім. Августина Волошина (доповідач: проф., єп. Віктор Бедь).
 2. Про проведення в Карпатському університеті імені Августина Волошина та Ужгородській українській богословській академії ХV Міжнародної науково-практичної конференції «Україна в умовах сучасних цивілізаційнихзмін: досягнення, виклики, загрози»(до 30-річчя відновлення державної незалежності України) 26 – 27 листопада 2021 р. (доповідач: проф. Михайло Басараб).
 3. Про вихід з друку чергового номера Наукового вісника Карпатського університету імені Августина Волошина, 3/2021 (доповідач: проф., єп. Віктор Бедь).
 4. Про підготовку до проведення осінньо-зимової сесії в Карпатському університеті імені Августина Волошина, Ужгородській українській богословській академії та Ужгородському гуманітрано-економічному фаховому коледжі КаУ ім. Августина Волошина здобувачами вищої освіти за всіма формами навчання (доповідач: проф. Марина Дуб).
 5. Про удосконалення навчального процесу здобувачами вищої освіти з числа іноземних громадян в Карпатському університеті імені Августина Волошина та Ужгородській українській богословській академії (доповідач: проф. Арпад-Роберт Драшковці).
 6. Про розширення впровадження навчання в Карпатському університеті імені Августина Волошина здобувачів вищої освіти за українсько-швейцарськими та українсько-польськими освітніми програмами (доповідач: проф. Марина Дуб).
 7. Про відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2021 р. (доповідач: проф., єп. Віктор Бедь).
 8. Про вшанування жертв Геноциду-Голодомору української нації в Україні 1932 – 1933 р., штучно організованого московським комуністично-радянським окупаційним режимом Союзу РСР, 27 листопада 2021 р. (доповідач: проф., єп. Віктор Бедь).
 9. Про захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі богослов’я протоієреєм Миколою Гунько в Ужгородській українській богословській академії 7 грудня 2021 р. (доповідачі: прот. Юрій Гал, проф. Михайло Басараб).
 10. Про підготовку до акредитації нових освітніх програм в Карпатському університеті імені Августина Волошина у 2021 р. (доповідач: проф. Олена Шимко).
 11. Про підготовку до святкувань різдвяних свят 2021/2022 рр. (доповідач: прот. Юрій Гал).

З усіх питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *