В КаУ ім. Августина Волошина, УУБА та єпархіальному правлінні Мукачівсько-Карпатської єпархії привітали протоієрея Юрія Гал з днем народження

19 листопада 2021 р. свій черговий день народження відсвяткував протоієрей Юрій Гал, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, заступник завідувача кафедрою богослов’я, філософії та гуманітарних наук Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії, референт Управління Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, благочинний кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород.

З цієї святкової події Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університет імені Августина Волошина, за участі представників колективів університету, академії та єпархіального управління привітав протоієрея Юрія Гал з Днем народження, благословив та побажав імениннику миру, щастя, здоров’я, успіхів та Божої допомоги на пастирській і життєвій ниві.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *