Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив молебень до 103-тьої річниці волевиявлення українців Закарпаття до возз’єднання із Україною

2 січня 2022 р., в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніний Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України відслужив молебень до Отця нашого Небесного за мир і благополуччя в Україні з нагоди 103-тьої річниці вияву політичної волі українців Закарпаття до возз’єднання краю у складі Соборної Держави України.

2 – 3  січня 1919 р., делегація уповноважених представників Української Народної Ради Ясіня у складі Степана Клочурака, Євгена Пуза та Івана Климпуша прибули до м. Станіслав (на сьогодні – м. Івано-Франківськ), де передали керівництву Західноукраїнської Народної Республіки звернення (резолюцію) народних зборів Ясіня про приєднання Закарпаття до України. При цьому, як заявили делегати, така політична воля всіх українців Закарпаття, а не тільки Гуцульщини, що надалі було підтверджено рішенням Всенародних зборів (з’їзду) українців Закарпаття у м. Хуст 21 січня цього ж року.

У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор Бедь молився за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами в російсько-українській війні (2014 – 2022), за відвернення згубних хвороб і вірусів, за розквіт Держави України і Української Церкви, та за щасливе життя наших рідних і близьких.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.