Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за лідером ОУН та одним із провідників української нації Степаном Бандерою до 113-річчя від дня його народження

1 січня 2022 р., в молитовній кімнаті заміської архієрейської резиденції в с. Минай Ужгородського району, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України відслужив заупокійну літію за Степаном Андрійовичем Бандерою (01.01.1909, с. Старий Угрин, Західна Україна під окупацією Австро-Угорської імперії та Королівства Польщі (на сьогодні – Калуський район Івано-Франківська  область, Україна) – 15.10.1959, м. Мюнхен, Баварія, Федеративна Республіка Німеччина), українським політичним, державним і військовим діячем, лідером Організації українських націоналістів, одним із провідників української нації, учасником оборони Карпатської України від окупації пронацистського режиму Королівства Угорщини (1939), одним із ініціаторів та авторів Акту відновлення Української Держави (м. Львів, 30.06.1941), політично переслідуваним і репресованим окупаційними режимами Республіки Польщі (1933 – 1939) , пронацистським Королівством Угорщини (1939), нацистським Третім Рейхом (гітлерівською Німеччиною) (1941 – 1944) та московським комуністично-радянським Союзом Радянських Соціалістичних Республік (1944 – 1959), підступно убитим агентами московського комуністично-радянського окупаційного режиму Союзу РСР (м. Мюнхен, ФРН, 15.10.1959), борцем за незалежність України в 30-х – 50-х рр. минулого століття до 113-річчя від дня його народження.

У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *