В кафедральному храмі ПЦУ в Ужгороді відслужили Різдвяну Божественну літургію та переглянули святковий вертеп за участі дітей прихожан

7 січня 2022 р., у свято Різдва Христового за юліанським календарем,  в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А) було відслужено святкову Божественну літургію.

З благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина, який перебуває на лікуванні, богослужіння очолив протоієрей Юрій Гал, секретар єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, благочинний Ужгородсько-Мукачівського благочиння, благочинний кафедрального храму у співслужинні протодиякона Івана Жабляка.

Під час богослужіння духовенство молилося за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за відвернення смертельних вірусів і хвороб, за розквіт Української Церкви, та за щасливе життя наших рідних і близьких.

Протоієрей Юрій Гал, під час проповіді, зачитав для прихожан Різдвяні послання Блаженнішого Епіфанія Думенка, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Православної Церкви України та Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією ПЦУ.

Богослужіння супроводжувалося співом архієрейського кафедрального церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Після завершення богослужіння, за участі дітей прихожан, в храмі було поставлено Різдвяний вертеп. Лунали колядки та радісні вигуки – «Христос Народився! Славімо Його»!.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.