Єпископ Мукачівський і Карпатський, військовий капелан Віктор Бедь відслужив заупокійну молитву за полеглими захисниками Донецького аеропорту («кіборгами»)

16 січня 2022 р., у Всеукраїнський День пам’яті захисників Донецького аеропорту («кіборгів»), Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан в/ч. Т0300 (м. Чоп) Держспецтрансслужби Міністерства оборони України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, перебуваючи на лікуванні, відслужив заупокійну молитву за полеглими смертю хоробрих і героїв українськими воїнами захисниками Донецького аеропорту («кіборгами»), які загинули в новітні російсько-українській війні у період з 26 травня 2014 по 22 січня 2015 рр.

В обороні Донецького аеропорту героїчно полягло від 99 до 109 українських воїнів-захисників («кіборгів»).

У молитві до Отця нашого Небесного владика Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиками, дарування їх світлим душам вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *