Поминальні заходи на пам’ятному місці битви під Крутами

Сьогодні на пам’ятному місці битви під Крутами відбулися поминальні заходи, в яких взяло участь духовенство Чернігівської єпархії на чолі з архієпископом Чернігівським і Ніжинським Євстратієм. Владика і отці, серед яких були військові капелани, вшанували пам‘ять Героїв Крут, поклавши квіти до меморіалу на їхню честь. Також було відправлено заупокійну літію, яку очолив архієпископ Євстратій Зоря.

«Сьогодні наша молитва звучить з особливим почуттям, бо вона не лише про спокій душ, вона не лише про події понад столітньої давнини, а вона і про сьогодення, – зазначив владика Євстратій. – Тому що із тієї самої столиці, з того самого північного напрямку, знову незалежній Україні погрожують і хочуть досягти того, чого не змогли досягти тоді, як і за попередні століття та за наступні десятиліття – остаточно впокорити Україну, поневолити її. Але перемога духу, яка сталася на цьому святому для нас місці, перемога віри, перемога любові до Батьківщини і свого народу й сьогодні надихає нас. Вона вселяє впевненість в тому, що ворог не зможе перемогти, ворог не зможе досягти того, чого він прагне».

«Нехай вічною і світлою буде пам‘ять Героїв Крут і всіх, хто боровся і бореться за свободу і незалежність, за суверенітет і гідність України і українського народу! Нехай Господь благословить наших мужніх захисників, які зараз на фронті протистоять московській орді, – закликав архієпископ Євстратій. – І нехай сьогоднішній день стане ще одним з тих днів, які наближають українську перемогу і справедливий мир, коли і над Донецьком, і над Луганськом, і над Сімферополем та Севастополем замайорить синьо-жовтий прапор гідності і свободи. Слава Ісусу Христу».

Джерело: pomisna.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *