Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь провів єпархіальну нараду та благословив духовенство на душпастирську діяльність в умовах військового стану

24 лютого 2022 р., в архієрейські резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина провів термінову нараду з духовенством єпархії в режимі онлан.

В ході наради було обговорено питання діяльності духовенства в у мовах військового стану та військової агресії безбожного московського тоталітарного режиму Російської Федерації на чолі із Володимиром Путіним проти України.

Преосвященніший владика Віктор Бедь закликав духовенство до єдності, самоорганізованості, спокою, належного виконання своїх душпастирських обов’язків та до тісної співпраці з органами державної влади, місцевого самоврядування, поліції, Служби безпеки України, підрозділами територіальної оборони, Збройних Сил України та прикордонних військ. Кожний священик, у цей важкий час, повинен цілодобово духовно опікуватися вірними та нашими військовослужбовцями. Ворог не пройде і буде розбитий, московсько-путінський тоталітарний режим, як прислужник диявола, незалежно від того, що ним опікається продажний Московський патріархат, у цій війні з українським народом і всім демократичним світом знайде свою погибель. Українське військо, український народ, Держава Україна та Українська Церква вистоять і переможуть – наголосив владика Віктор.

Також, Преосвященніший єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь благословив духовенство єпархії посилити щоденні молитви за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за чим швидше настання миру в Україні та за відвернення всіх бід від нашого народу.

За результатами наради, Преосвященнішим владикою Віктором Бедь було дані відповідні розпорядження та благословення, щодо організації душпастирської діяльності в умовах військового стану.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *