Ректорати КаУ ім. Августина Волошина та УУБА засудили військову агресію Російської Федерації проти України

24 лютого 2022 р., в м. Ужгород, під головуванням ректора професора єпископа Віктора Бедь відбулося позачергове спільне розширене засіданняректоратів Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії та Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу КаУ ім. Августина Волошина.

Учасники засідання одноголосно засудили чергову військову агресію та широкомасштабну війну московського тоталітарного режиму Російської Федерації на чолі із Володимиром Путіним проти України, розпочату ранком 24 лютого ц. р.

З метою збереження спокою в умовах оголошеного військового стану та надання можливості співробітникам, професорсько-викладацькому складу та студентам університету, академії та коледжу зорієнтуватися в ситуації, прийняти рішення щодо захисту прав і законних інтересів своїх рідних і близьких, вирішити питання про входження до структур територіальної оборони чи мобілізації в лави Збройних Сил України, за рішенням ректора професора єпископа Віктора Бедь в даних навчальних закладах оголошено тимчасовий канікулярний період з 24  до 28 лютого 2022 р. Питання подальшого продовження роботи та навчання будуть вирішені на черговому засіданні ректорату зазначених закладів вищої освіти 28 лютого ц. р.

В ході засідання ректор професор єпископ Віктор Бедь закликав всіх виявляти витримку, самоорганізацію, не піддаватися на паніку і з вірою в Отця нашого Небесного знати та вірити в те, що ворог не пройде і буде розбитий! Перемога буде за Українським військом, українським народом і Україною! І з молитвою закликав на всіх Боже благословення.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *