У Дрогобичі офіційно заборонили діяльність УПЦ МП

Дрогобицька міська рада офіційно заборонила діяльність Української православної церкви Московського патріархату на території громади. Таке рішення було ухвалено, враховуючи свідому та відкриту спекуляцію на релігійних віруваннях українських громадян із боку російського окупанта.

Про це повідомило видання Galinfo. Зазначається, що діяльність УПЦ МП має відвертий антидержавницький та антиукраїнський характер.

“Відповідно до Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, керуючись ч.4 ст.42, ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування”, сесія Дрогобицької міської ради ухвалила рішення про заборону на території Дрогобицької міської ради діяльності Української православної церкви Московського патріархату, як такої, що несе загрозу національній безпеці України“, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв OBOZREVATELросійські війська розбомбили церкву у селі Бобрик Броварського району на Київщині. Вона належала до Української православної церкви Московського патріархату. Настоятель храму архімандрит Іоанн (Шевченко), розповів, що орієнтовно через пів години після завершення богослужіння снаряд влучив у дах храму і розірвався в його центральній частині.

Джерело:news.obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *