Відбулася розмова Предстоятеля ПЦУ з Предстоятелем Церкви Греції

11 березня 2022 року Блаженнійший Архієпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім ІІ зателефонував до Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія для того, щоби засвідчити підтримку Церкви Греції у цей важкий для нашої країни час.

Предстоятель ПЦУ розповів про поточні події, зокрема про варварські бомбардування російськими військами Маріуполя, Харкова та інших міст України, про служіння Церкви в час війни.

Архієпископ Афінський Ієронім висловив осуд російської агресії та співчуття і підтримку Церкви Греції для Православної Церкви України і українського народу. Він зазначив, що у храмах щоденно звучать молитви за мир в Україні, Церква і держава надають допомогу біженцям з України, а також збирають гуманітарні вантажі для потреб в нашій країні.

Митрополит Епіфаній від імені Церкви і нашого багатостраждального народу висловив сердечну подяку Церкві Греції, уряду і народу за підтримку України, за молитву і допомогу в час страшних випробувань війною, яку розв’язала проти нас Росія.

Раніше Блаженнійший Митрополит Епіфаній мав кілька разів спілкування телефоном зі Всесвятійшим Вселенським Патріархом Варфоломієм, а також спілкувався з Блаженнійшим Папою і Патріархом Олександрійським і всієї Африки Феодором, з низкою ієрархів Православних Церков закордоном і з особистим представником Папи Римського Франциска кардиналом Конрадом Краєвським.

Низка релігійних діячів у ці дні надіслали на адресу Предстоятеля ПЦУ листи підтримки, в яких засуджується агресія Росії проти України.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

Джерело:pomisna.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *