Карпатський університет імені Августина Волошина, університетський коледж та УУБА відновлюють навчальний процес

14 березня 2022 р., в м. Ужгород, відбулося розширене засідання спільних ректоратів Карпатського університету імені Августина Волошина,  Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу університету та Ужгородської української богословської академії (очно та в режимі онлайн).

Засідання було проведено під головуванням ректора єпископа Віктора Бедь, який прибув на зібрання з військової частини територіальної оборони м. Ужгорода, до якої він мобілізований добровольцем.

В ході засідання було ухвалено рішення про відновлення навчального процесу за денно-дистанційною та заочно-дистанційною формами навчання в університеті, коледжі та академії з 14 березня ц. р.

Вся необхідна інформація з питань подальшого навчального процесу буде висвітлена на офіційних сайтах університету, коледжу та академії.

Рішенням ректора всім співробітникам проведено виплату авансів за березень ц. р.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх полеглих українських воїнів-захисників та мирних співвітчизників, які загинули в наслідок військової агресії безбожного тоталітарного і фашистського путінського режиму Російської Федерації проти України в російсько-українській війні (2014 – 2022).

Також, під час засідання було загадано про те, що 14 – 15 березня ц. р. виповнюється 83-тя річниця з дня проголошення героїчної Карпатської України (1939 – 1944). З цієї нагоди уповноважена делегація від колективів університету, коледжу та академії піднесе корзину із живими квітами до пам’ятника Президенту Карпатської України, Герою України (посмертно), д-ру. о. Августину Волошину в м. Ужгород.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *