Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь провів єпархіальну нараду за участі благочинних та духовенства в режимі онлайн

14 березня 2022 р. Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України провів єпархіальну нараду за участі благочинних та духовенства єпархії в режимі онлайн.

В ході наради Преосвященніший владика Віктор заслухав інформацію благочинних та духовенства про стан справ душпастирської діяльності на місцях, благословив подальшу священицьку діяльність кліру в умовах військового стану (щодо здійснення богослужінь, духовних треб, надання допомоги Збройним Силам України, зокрема, підрозділам територіальної оборони, потребуючим та вимушеним біженцям-переселенцям), щоденне піднесення молитов за перемогу Українського війська над російським агресором і окупантом та заупокійне поминання полеглих українських воїнів і мирних співвітчизників під час російсько-української війни (2014 – 2022).

Зважаючи на те, що 14 – 15 березня ц. р. виповнюється 83-тя річниця проголошення Карпатської України (1939 – 1944), Преосвященніший єпископ Віктор Бедь благословив духовенству провести у ці дні додаткові молебні за перемогу Українського війська над московськими ординцями і заупокійні літії/панахиди за полеглими героями Карпатської України та її Президентом, Героєм України (посмертно), д-ром. о. Августином Волошином.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *