Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь здійснив таїнство вінчання над подружжям українського воїна-захисника Марка і Аліною

1 травня 2022 р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород, на рушничок подружнього життя стали український воїн-захисник Марк та Аліна (у дівоцтві – Бережна) Гречаний.

Таїнство шлюбу над Марком та Аліною звершив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий єпархією у співслужінні протоієрея Юрія Гал та ієрея Іллі Канакіна.

Під час вінчання також були присутні свідки та друзі подружжя.

По завершенню таїнства вінчання Преосвященніший владика Віктор звернувся до подружжя Марка і Аліни з повчальним словом, подарував їм вінчальні ікони Спасителя нашого Ісуса Христа та Пресвятої Богородиці, іконки «Світле Воскресіння Христове», Спасителя нашого Ісуса Христа і Пресвятої Богородиці, та благословив на подальше щасливе сімейне життя і перемогу Українського війська над безбожними московськими рашистами-окупантами.

Також подружжя Марка і Аліни, з таїнством вінчання, привітав авторською піснею Вова Гейзер, лідер гурту «Шабля», автор пісні Гімн оборони України – «Браття Українці».

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.