Єпископ Віктор Бедь відслужив молебень до мученика Віктора Нікомидійського за перемогу Українського війська над рашистами

1 травня 2022 р., у день свого тезоіменитства та пам’яті мчч. Віктора, Зотика, Зинона, Акиндина і Северіана Нікомидійських (+ 303), Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, відслужив молебень до святого воїна мученика Віктора Нікомидійського (+ 303).

У молитві до святого владика Віктор просив молитовного заступництва перед Отцем нашим Небесним за родинну, національну і духовну єдність українського народу, за мир і благополуччя в Україні, за перемогу Українського війська над підступними безбожними московськими путінськими і гундяєвськими окупантами, за збереження життя і повернення додому з перемогою всіх українських воїнів-захисників і полонених, за розквіт і утвердження єдиної Помісної Автокефальної Православної Церкви України, та за щасливе життя наших рідних і близьких.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.