Єпископ Віктор Бедь очолив молебень за Перемогу над московськими рашистами та молитовно вшанував полеглих воїнів і жертви Другої світової війни до 77-річчя Перемоги над нацизмом

8 травня, з нагоди 77-річчя Великої Перемоги союзницьких армій країн антигітлерівської коаліції над нацистським Третім Рейхом (гітлерівською Німеччиною) в Другій світовій війні та пам’яті за всіма жертвами цієї війни, біля обелісків і могил на честь полеглих воїнів у 1939 – 1945 рр. та українських воїнів полеглих в російсько-українській війні у 2014 – 2022 рр. на пагорбі Слави міського цвинтаря Кальварія в м. Ужгород, було запалено поминальні лампадки, піднесено корзинки з живими квітами, відслужено молебень за Перемогу Українського війська над підступними і безбожними російськими окупантами у наші дні та заупокійні літії за всіма полеглими у війні з нацизмом у 30-х – 45-х рр. минулого століття і новітніми московськими рашистами.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, благочинного Ужгородсько-Мукачівського благочиння, протоієрея Іллі Канакіна та протодиякона Івана Жабляка.

Після завершення поминального богослужіння, до присутніх з архіпастирським словом звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь, який наголосив на безсмертності та святості подвигу полеглих смертю хоробрих і героїв воїнів і борців з нацизмом в роки Другої світової війни та українських воїнів у боротьбі з московськими безбожними рашистами у наші дні.

Участь у молитовних поминальних заходах до 77-річчя Великої Перемоги над нацизмом, окрім представників духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, також прийняли представники військової частини А7369 (м. Ужгород) 101-ї Закарпатської окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України, Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії, Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, Закарпатської крайової організації Народного Руху України, Християнсько-народної спілки Закарпаття та ГО «Молодь Закарпаття».

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *