Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь провів зустріч із благочинними Ужгородсько-Мукачівського і Хустсько-Берегівського міжрайонних благочинь

12 травня 2022 р., в архієрейській резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан провів робочу зустріч із військовим капеланом протоієреєм Юрієм Гал, секретарем єпархіального управління, благочинним кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород, благочинним Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння та військовим капеланом протоієреєм Василем Осадчуком, головою єпархіального відділу військового духовенства, настоятелем Свято-Миколаївської та на честь Іверської ікони Божої Матері парафій в смт Вилок, благочинним Хустсько-Берегівського міжрайонного благочиння.

В ході зустрічі було обговорено питання стану справ та розвитку вище зазначених міжрайонних благочинь та діяльності військових капеланів єпархії.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *