Представники борців за незалежність України та Закарпатської крайової організації НРУ вшанували пам’ять Петра Скунця з нагоди 80-річчя від дня його народження

20 травня 2022 р. виповнилося 80 років від дня народження Петра Миколайовича Скунця (20.05.1942, Волове (з 1953 р. Міжгір’я), Карпатська Україна (Закарпаття) – 30.04.2007, Ужгород, Україна), українського патріота, політичного, громадського і культурного діяча, учасника українських національно-визвольних змагань і борця за незалежність України кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, поета, фольклориста, журналіста, першого голови Закарпатської крайової організації Народного Руху України (23 вересень 1989 – 12 січень 1991 рр.).

З цієї нагоди, уповноважені представники Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, Закарпатської крайової організації Народного Руху України, ГО «Молодь Закарпаття» та Карпатського університету імені Августина Волошина відвідали могилу Петра Миколайовича Скунця на міському цвинтарі Кальварія в м. Ужгород, де запалили поминальну лампадку та піднесли корзину із живими квітами, і хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять видатного українського патріота і поета.

Участь у поминальних заходах від вищезазначених організацій прийняли: єпископ Віктор Бедь, Антоніна Вчорашня, Іван Келечен та Ярослав Бідзіля.

Пресслужба ЗКО НРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.