Єпископ Віктор Бедь очолив Божественну літургію в Свято-Миколаївському монастирі смт Чинадієво, де молилися за мир, благополуччя в Україні та перемогу Українського війська над російськими окупантами і терористами

22 травня 2022 р., у День пам’яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у м. Бар (1087), у храмі Свято-Миколаївського єпархіального чоловічого монастиря Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в смт Чинадієво Мукачівського району було відслужено святкову Божественну літургію.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні архімандрита Спиридона Дудина, намісника монастиря, протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, благочинного кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород, протоієрея Анатолія Натолочного, настоятеля парафії  рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги в м. Ужгород, протоієрея Василя Осадчука, настоятеля парафій святителя Миколая чудотворця та Іверської ікони Божої Матері в смт Вилок Берегівського району, протоієрея Владислава Лазаря, настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегове, ієрея Іллі Канакіна, священнослужителя кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород та протодиякона Івана Жабляка.

В ході богослужіння духовенство молилося за національну і духовну єдність української нації, за мир і благополуччя в Україні, за перемогу Українського війська над підступними і безбожними російськими окупантами і терористами, за збереження життя всіх українських воїнів та полонених, за утвердження і розвиток Української Церкви, та за щасливе життя наших рідних і близьких.

Під час заупокійної ектенії, духовенство молилося за спасіння душ всіх наших співвітчизників і українських воїнів, які  у різні віки і часи, і у наші дні, віддали свої життя за національну і державну незалежність України, зокрема, і під час російсько-української війни 2014 – 2022 рр.

Після завершення Божественної літургії до присутніх з архієрейським словом звернувся Преосвященніший владика Віктор Бедь, який привітав усіх із світлим Днем пам’яті святителя Миколая чудотворця та зупинився на святості дотримання Заповідей Отця нашого Небесного і безсмертності подвигу українських воїнів-захисників, які ціною власного життя боронять свої сім’ї, увесь боголюбивий український народ, земну Вітчизну і Державу Україна та Українську Церкву від безбожних російських (путінсько-гундяєвських) окупантів і терористів.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.