Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь здійснив таїнство вінчання над Владиславом і Діаною Рущак в кафедральному храмі м. Ужгород

23 липня 2022 р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А) було здійснено таїнство вінчання над Владиславом і Діаною Рущак (наречена у дівоцтві – Рязанцева).

Свідками таїнства вінчання стали Іван Гавриль та Крістіна Кепич.

Чин таїнства вінчання очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, благочинного кафедрального храму.

У своєму архієрейському повчальному слові, Преосвященніший владика Віктор привітав та благословив молоде подружжя Владислава і Діани Рущак з таїнством вінчання, побажав їм щасливого сімейного життя та подарував освячені ікони Спасителя нашого Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці та Пресвятої Богородиці «Цілителька» (яку з часткою освяченого ладану було привезено зі святої гори Афон).

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *