Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за всіма закатованими і убитими московськими рашистами українськими полоненими в Оленівській колонії

30 липня 2022 р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А), Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий єпархією, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина відслужив вечірню заупокійну літію за всіма закатованими і убитими безбожними московськими путінсько-гундяєвськими окупантами і терористами українськими полоненими, зокрема, і воїнами військового підрозділу «Азов», які були закатовані та убиті рашистами у колонії біля смт Оленівка Донецької області в наслідок організованих спецслужба та військовими російської федерації підступних обстрілів та зривів 29 липня ц. р.

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиками, дарування їх світлим душам вічного спокою і життя у піднебессі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *