Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь погодив перехід архімандрита Никона Бандуровича у клір Дрогобицько-Самбірської єпархії

1 серпня 2022 р., в архієрейській резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України провів зустріч з архімандритом Никоном Бандуровичем на його прохання.

В ході зустрічі Преосвященніший владика Віктор Бедь розглянув прохання архімандрита Никона Бандуровича про перехід із кліру Мукачівсько-Карпатської єпархії у клір Дрогобицько-Самбірської єпархії Православної Церкви України.

Питання переходу архімандрита Никона, попередньо було взаємно узгоджено між Преосвященнішим єпископом Віктором Бедь, керуючим Мукачівсько-Карпатською єпархією та Високопреосвященнішим архієпископом Яковом Макарчуком, керуючим Дрогобицько-Самбірською єпархією.

Від так, за результатами зустрічі, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Віктор Бедь погодив перехід архімандрита Никона Бандуровича у клір Дрогобицько-Самбірської єпархії та видав відповідний указ (про виведення за штат і виключення із кліру єпархії) і надав Відпускну грамоту.

Участь у зустрічі також прийняв протоієрей Юрій Гал, секретар єпархіального управління, благочинний Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *