Єпископ Віктор Бедь відслужив молебень за перемогу Українського війська над безбожними московськими рашистами до 335-річчя обрання Івана Мазепи Гетьманом України

4 серпня 2022 р., в молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті відслужив молебень за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над безбожними московськими путінсько-гундяєвськими окупантами і терористами, за збереження життя і повернення додому неушкодженими всіх українських воїнів-захисників та полонених з нагоди 335-річчя обрання Івана Мазепи (30.03/08.09.1639 – 02.10.1709), Гетьманом України (04.08.1687 – 02.10.1709).

Історична довідка: 4 серпня (25 липня за старим стилем) 1687 р. на Коломацькій раді (неподалік від Полтави) генерального писаря Війська Запорізького Івана Степановича Мазепу було обрано Гетьманом України.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *