Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь удостоїв настоятеля Свято-Петро-Павлівської парафії с. Лазещина ієрея Іллю Канакіна наперсного хреста жовтого (золотого) кольору

4 серпня 2022 р., в архієрейській резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України провів зустріч з ієреєм Іллею Канакіним, настоятелем парафії на честь святих першоверховних апостолів Петра і Павла у с. Лазещина Рахівського району Закарпатської області.

В ході зустрічі було обговорено питання стану та розбудови парафії.

Також, в ході зустрічі, Преосвященніший владика Віктор Бедь, за заслуги перед Православною Церквою України, удостоїв ієрея Іллю Канакіна високої церковної нагороди – правом носіння наперсного чотирираменного хреста жовтого (золотого) кольору.

На завершення зустрічі, владика Віктор надав архієрейські настанови та благословення ієрею Іллі на подальше служіння Церкві Христовій на славу українському народу, Українській Церкві та Державі Україна, а також передав вітання і благословення всім прихожанам Свято-Петро-Павлівської парафії с. Лазещина Рахівського району.

Участь у зустрічі також прийняв протоієрей Юрій Гал, секретар єпархіального управління, благочинний Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння, благочинний кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *