Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь благословив учасників Всеукраїнської семінару з викладання предметів духовно-морального спрямування

10 серпня 2022 р., на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти в м. Ужгород, відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар для методистів післядипломної педагогічної освіти, директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, педагогічних працівників, які викладають предмети духовно-морального спрямування закладів загальної середньої освіти з актуальних питань викладання предметів духовно-морального спрямування (координатор семінару Марія Жабляк, старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО, директор НДІ Української духовної культури Карпатського університету імені Августина Волошина, регент архієрейського кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород).

Форма проведення: онлайн та офлайн.

Відкрив роботу семінару Ярослав Сивохоп, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат психологічних наук, доцент.

З вітальним словом та молитовним благословенням до присутніх звернувся Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, доктор богословських наук, доктор юридичних наук, професор.

У своєму вітальному слові Преосвященніший владика Віктор Бедь наголосив на важливості викладання для шкільної молоді предметів духовно-морального спрямування, подякував представникам педагогічним колективів за їх високопрофесійну та саможертовну працю, та благословив всіх на успішну роботу та мирне і щасливе життя.

Відтак, з благословення Преосвященнішого єпископа Віктора Бедь, присутнічастина архієрейського кафедрального церковного хору, під керівництвом регента Марії Жабляк, виконали молитву «Отче наш…» та Духовний Гімн України «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни…».

Надалі учасники науково-практичного семінару перейшли до заслуховування та обговорення тематичних доповідей.

Участь у роботі семінару прийняли представники Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Карпатського університету імені Августина Волошина та педагогічних колективів закладів середньої освіти з усіх областей України.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.