Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за Василем Стусом, до 37-х роковин його убивства у московсько-комуністичній в’язниці

4 вересня 2022 р., у молитовній кімнаті архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті відслужив заупокійну літію за Василем Семеновичем Стусом (06.01.1938, с. Рахнівка Вінницької області, Українська РСР під окупацією Московського комуністично-радянського Союзу РСР – 04.09.1985, табір ВС-389/36-1 (Перм-36) біля с. Кучино Пермського краю, Російська РФСР у складі Московського комуністично-радянського Союзу РСР), українським патріотом, громадсько-політичним і культурним діячем, літературознавцем, поетом, публіцистом, правозахисником, борцем за незалежність України у ХХ столітті, політично переслідуваним, репресованим і убитим Московським комуністично-радянським окупаційним режимом Союзу РСР у ніч з 3 на 4 вересня 1985 р., Героєм України (2005, посмертно) до 37-х роковин його дочасного і насильницького упокоєння (убивства).

У молитві до Отця нашого Небесного Преосвященніший владика Віктор Бедь молився за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Пресслужба Закарпатського обласного товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *