Ректор КаУ ім. Августина Волошина, єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь взяв участь у засіданні Президії Громадської ради при Закарпатській ОДА

13 вересня 2022 р., у залі засідань Вченої ради Ужгородського національного університету в м. Ужгород, відбулося розширене засідання Президії Громадської ради при Закарпатській обласні державній адміністрації.

На порядок денний було винесено питання: Сучасні виклики та актуальні проблеми збереження поверхневих вод Закарпаття (Доповідач: Владислав ПЕРЕСОЛЯК, голова комісії з питань сталої стратегії розвитку земельної реформи, природокористування та збереження довкілля, член Президії ГР при Закарпатській ОДА, завідувач кафедри геодезії, землекористування та геоінформатики Ужгородського національного університету, кандидат наук з державного управління, доцент).

Участь у засіданні взяли члени Президії та комісій ГР при Закарпатській ОДА, посадові особи Закарпатської обласної військової адміністрації, Закарпатської обласної ради, окремих ОТГ та лісових господарств області, науковці, фахівці в галузі водного господарства та охорони навколишнього середовища.

Від Комісії з питань українського державотворення, духовності та борців за незалежність України ГР при Закарпатській ОДА участь взяли: голова Комісії, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України Віктор Бедь та член даної Комісії Віктор Понзель, голова Закарпатського обласного осередку ВГО «Молодий Народний Рух», старший викладач кафедри менеджменту, фінансів та інформаційних технологій Карпатського університету імені Августина Волошина.

За результатами засідання було ухвалено ряд рекомендацій.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *