Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив чин заснування церкви на честь Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ у м. Берегове

14 вересня 2022 р., в м. Берегове, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії,  благочинного Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння, благочинного кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород, архімандрита Кирила Манзич, настоятеля Свято-Троїцько-Миколаївського чоловічого монастиря в с. Дунковиця Берегівського району, архімандрита Спиридона Дудина, намісника Свято-Миколаївського єпархіального подвір’я в смт Чинадієво Мукачівського району, протоієрея Анатолія Натолочного, настоятеля парафії на честь рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги в м. Ужгород, протоієрея Василя Осадчука, благочинного Хустсько-Берегівського міжрайонного благочиння, настоятеля Свято-Миколаївської та Свято-Іверської ікони Пресвятої Богородиці в смт Вилок Берегівського району та протоієрея Владислава Лазаря, настоятеля парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегове провели чин закладання церкви на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегове на перехресті вулиць Михайла Балудянського – 8 Березня (вул. Федак Шарі, 5).

Заснування та початок будівництва даного нового храму, з благословення Преосвященнішого владики Віктора Бедь, проводиться релігійною громадою парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегове (настоятель протоієрей Владислав Лазар).

Під час чину заснування церкви, Преосвященнішим єпископом Віктором, було освячено та закладено наріжний камінь і закладний лист (благословенну грамоту) у фундамент майбутньої церковної новобудови.

Після завершення чину заснування церкви, до духовенства та присутніх представників парафіян з архіпастирським словом звернувся Преосвященніший владика Віктор, який наголосив на святості заснування церкви, як храму Божого за ради збереження та спасіння безсмертних душ вірних.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *