В КаУ ім. Августина Волошина та УУБА урочисто відкрили новий 2022 – 2023 навчальний рік

15 вересня 2022 р., в м. Ужгород, за участі представників ректоратів, професорсько-викладацького, викладацького складу та студентів Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії та Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу КаУ імені Августина Волошина, урочисто було відкрито новий 2022 – 2023 навчальний рік.

Урочистості, традиційно, було розпочато із молебню за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над безбожними московськими рашистами, за успіхи в навчанні та науковій діяльності, за щасливе життя наших рідних та близьких, який було відслужено в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А).

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії,  благочинного Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння, благочинного даного кафедрального храму та протоієрея Анатолія Натолочного, настоятеля парафії на честь рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги в м. Ужгород.

Відтак, урочистості було продовжено у великій актовій залі університету та академії (вул. вул. Гойди, 4/Ференца ІІ Ракоці, 18 А).

Після молитви і співу Державного Гімну України, учасники урочистого зібрання хвилиною мовчання ушанували світлу пам’ять всіх полеглих смертю хоробрих і героїв українських воїнів-захисників і полонених, які віддали свої життя в обороні українського народу і України в ході російсько-української війни (2014 – 2022), а також всіх полеглих і спочилих у різні віки і часи борців за незалежність України.

Під час урочистого засідання виступили: ректор університету професор єпископ Віктор Бедь, в. о. ректора академії протоієрей Юрій Гал, професор Марина Дуб, професор Михайло Басараб, професор Лариса Лугош, старший викладач Тетяна Андрусь, голова студентської ради студент Іван Келечен, учасник бойових дій  у російсько-українській війні, старший викладач Віктор Понзель, професор Василь Мацола, професор Майа Артьомова, професор Олексій Пайда, студент Роман Сличко, професор Марія Жабляк, професор Арпад-Роберт Драшковці, студент Йосип Кажмір та професор Антоніна Вчорашня.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина та УУБА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *