Медичний центр «ДІАМЕД» став медичним партнером Карпатського університету імені Августина Волошина

20 вересня 2022 р., в приміщенні медичного центру «ДІАМЕД» в м. Ужгород, відбулася зустріч керівництва даного медичного закладу з керівництвом Карпатського університету імені Августина Волошина.

Участь в зустрічі взяли:

  • від медичного центру «ДІАМЕД»: головний лікар професор Юрій ПЕРЕСТА та директор Ольга СМАГА;
  • від Карпатського університету імені Августина Волошина: ректор професор єпископ Віктор БЕДЬ та проректор з навчальної роботи професор Марина ДУБ.

В ході зустрічі було оговорено питання медичного партнерства між медичним центром «ДІАМЕД» та Карпатським університетом імені Августина Волошина з надання високопрофесійних та високоякісних медичних послуг.

За результатами зустрічі було підписано довгостроковий договір про надання медичних послуг медичним центром «ДІАМЕД» співробітникам та студентам Карпатського університету імені Августина Волошину, Ужгородській українській богословській академії (освітньому партнеру університету) та Ужгородському гуманітарно-економічному коледжу Карпатського університету імені Августина Волошина. Також, сторони обговорили та узгодили інші напрямки співпраці між даним медичним центром та університетом.

Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *