Благочинний Хустсько-Берегівського міжрайонного благочиння протоієрей Василь Осадчук нагороджений медаллю апостола українського Андрія Первозваного

26 жовтня 2022 р., у День ушанування Іверської, Семиозерної (ХVІІ) ікони Божої Матері, у храмі на честь Іверської ікони Богородиці Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в смт Вилок Бергівського району було відслужено святкову Божественну літургію.

Соборне богослужіння, з благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією ПЦУ очолив протоієрей Юрій Гал, секретар єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, благочинний Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння у співслужінні архімандрита Спиридона Дудина, намісника Свято-Миколаївського єпархіального подвір’я у смт Чинадієво Мукачівського району, протоієрея Василя Осадчука, благочинного Хустсько-Берегівського міжрайонного благочиння, настоятеля парафії на честь Іверської ікони Божої Матері та Свято-Миколаївської парафії у смт Вилок Берегівського району та протоієрея Владислава Лазаря, настоятеля парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці у м. Берегове.

Під час богослужіння духовенство молилося за ми і благополуччя в Україні, за перемогу Українського війська над безбожними московськими путінсько-гундяєвськими окупантами і терористами, за розвиток і утвердження Української Церкви, та за щасливе життя наших рідних і близьких.

Після завершення Божественної літургії, під час вітального слова, протоієрей Юрій Гал, за дорученням та з благословення Преосвященнішого владики Віктора Бедь, за заслуги перед Православною Церквою України, боголюбивим українським народом та з нагоди Славного ювілею – 60-річчя від дня народження, вручив протоієрею Василю Осадчуку високу нагороду – «Медаль апостола українського Андрія Первозваного».

Цього ж дня, Преосвященніший єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь по телефону, особисто, привітав протоієрея Василя Осадчука з храмовим святом – Днем ушанування Іверської, Семиозерної (ХVІІ) ікони Божої Матері та Славним ювілеєм – 60-річчям з дня його народження, побажав ювіляру миру, щастя, здоров’я, успіхів та Божої допомоги на життєвій і пастирській ниві.

Також, протоієрея Василя Осадчука зі Славним ювілеєм 60-річчя від дня народження привітали уповноважені представники духовенства єпархії, які прийняли участь у святковій Божественній літургії та подарували йому набір священицького облачення.

Відтак, після Божественної літургії, відбулася братська трапеза.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *