Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь провів робочу зустріч з питань богословської освіти та кадрової роботи з представниками секретаріату єпархіального управління

13 березня 2023 р., в приміщенні архієрейської резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина провів робочу зустріч з протоієреєм Юрієм Гал, секретарем єпархіального управління, настоятелем парафії на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла в с. Лазещина Рахівського району, військовим капеланом.

В ході зустрічі було обговорено поточні питання діяльності секретаріату єпархіального управління, розбудови парафій єпархії, активізації духовно-просвітницької діяльності серед молоді, надання духовної опіки і посильної допомоги військовослужбовцям і їх сім’ям (найперше сім’ям загиблих українських воїнів-захисників), проведення роботи щодо набору абітурієнтів для навчання в Карпатському університеті імені Августина Волошина та Ужгородській українській богословській академії за спеціальністю Богослов’я, спеціалізацією – пастирське богослов’я.

Також, було обговорено питання участі духовенства єпархії у відзначенні 84-ї річниці проголошення Карпатської України (1938/1939 – 1944) та 149-ї річниці від дня народження доктора отця Августина Волошина (17.03.1874 – 19.07.1945), Президента Карпатської України (1939 – 1944),  Героя України (посмертно), борця за незалежність України у ХХ столітті, які будуть вшановуватися, зокрема, на Закарпатті 14 – 15 березня ц. р.

Участь у зустрічі також взяв ієрей Ілля Канакін, референт єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, священик кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *