Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь прийняв з кадрових питань ієрея Олега Росоловського

13 березня 2023 р., в архієрейській резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан прийняв з кадрових питань ієрея Олега Росоловського, священика парафії на честь святих рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги в м. Ужгород (вул. Минайська, 74).

За результатами зустрічі ієрей Олег Росоловський призначений священиком кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А) та звільнений з посади священика парафії на честь святих рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги в м. Ужгород, про що видано відповідні укази.

Участь у зустрічі також взяли протоієрей Юрій Гал, секретар єпархіального управління, настоятель парафії на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, військовий капелан та ієрей Ілля Канакін, референт єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, священик кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *