Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь провів зустріч з Борисом Вашкебою, голова ГО «Платформа міжнаціонального діалогу Закарпаття»

10 травня 2023 р., в архієрейській резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, президент Карпатського університету імені Августина Волошина провів зустріч з Борисом Вашкебою, головою ГО «Платформа міжнаціонального діалогу Закарпаття», головним редактором журналу «Вісник національних меншин Закарпаття».

В ході зустрічі було обговорено питання духовно-богословського співробітництва та підтримки міжнаціонального миру і діалогу між представниками титульної української нації та співвітчизниками з числа  національних меншин, та відповідно, – позитивного впливу на ці процеси з боку релігійних організацій.

Участь у зустрічі також взяли архімандрит Спиридон Дудин, намісник Свято-Миколаївського єпархіального подвір’я/єпархіального монастиря у смт Чинадієво Мукачівського району, благочинний Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння та ієрей Ілля Канакін, референт єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, священик кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *