В Управлінні Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ обговорили питання підготовки богословських кадрів для потреб парафій в Закарпатській області

10 травня 2023 р., в архієрейській резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, президент Карпатського університету імені Августина Волошина провів робочу зустріч з архімандритом Спиридоном Дудиним, намісником Свято-Миколаївського єпархіального подвір’я/єпархіального монастиря у смт Чинадієво Мукачівського району, благочинним Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння та ієреєм Іллею Канакіним, референтом єпархіального управління, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, священиком кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород.

В ході зустрічі було обговорено питання підготовки богословських кадрів та формування кадрового резерву для потреб релігійних організацій єпархії в Закарпатській області.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *