Єпископ Мукачівський і Карпатський, ректор КаУ ім. Августина Волошина Віктор Бедь взяв участь у презентації книги про життєвий шлях українського патріота Юрія Бадзя

17 серпня 2021 р., в пресцентрі Закарпатської обласної державної адміністрації відбулася презентація біографічного видання про життєвий подвиг і життя українського патріота, політичного і громадського діяча, науковця, борця за національну і державну незалежність України в другій половині ХХ століття, політично репресованого Московським комуністично-радянським окупаційним режимом Юрія Васильовича Бадзя (25.04.1936, с. Копинівці Підкарпатської Русі у складі Чехословацької Республіки (надалі Карпатська Україна) — 01.09.2018, м. Київ, Україна) – «Не зрікаючись любові до України» (життєпис Юрія Бадзя), Ужгород, ВДВ «Карпати», 2021. – 368 с.

Упорядником книги виступив Ілля Шманько, який розповів присутнім про історію підготовки та видання даного видання.

До присутніх також звернулися Віктор Браславець, директор Всеукраїнського державного видавництва «Карпати» та Роман Молдавчук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Це видання вийшло з друку в рамках святкування 30-річчя відновлення незалежності України та за сприяння і фінансування Закарпатської ОДА.

Участь у презентації даного видання, окрім вище зазначених осіб, взяли представники українських національно-патріотичних і релігійних організацій, науковців, засобів масової інформації та небайдужої громадськості, зокрема, представники Комісії з питань українського державотворення, духовності та борців за незалежність України у ХХ столітті Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації: Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський,керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті, почесний голова та член Проводу Закарпатської крайової організації Народного Руху України, Михайло Басараб, проректор з наукової роботи КаУ ім. Августина Волошина, голова Закарпатського осередку Ветеранської організації членів УкраїнськоїГельсинської Спілки, Антоніна Вчорашня, директор НДІ історії українських національно-визвольних змагань, відповідальний секретар ЗОТ борців за незалежність України у ХХ столітті та Християнсько-народної спілки Закарпаття, член Проводу ЗКО НРУ та Іван Келечен, голова ГО «Молодь Закарпаття», член Проводу ЗКО НРУ.

ПресслужбаКаУ ім. Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *