Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь провів реорганізацію благочинь єпархії та зустріч з новопризначеними благочинними

26 листопада 2021 р., в архієрейській резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України провів робочу зустріч із благочинними новостворених міжрайонних благочинь єпархії.

Зважаючи на зміни в адміністративно-територіальному устрої Закарпатської області та кількісні показники кліру, розпорядженням керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископа Віктора Бедь за № 47/11-21 від 26 листопада 2021 р., проведено реорганізацію діючих районних благочинь, шляхом об’єднання і приєднання, та створено нові міжрайонні благочиння: Ужгородсько-Мукачівське міжрайонне благочиння у складі Ужгородського і Мукачівського районів, Хустсько-Берегівське міжрайонне благочиння у складі Хустського та Берегівського районів та Тячівсько-Рахівське міжрайонне благочиння у складі Тячівського і Рахівського районів.

В ході зустрічі Преосвященніший владика Віктор Бедь вручив укази про призначення:

  • протоієрея Юрія Гал – благочинним Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння;
  • протоієрея Василя Осадчука – благочинним Хустсько-Берегівського міжрайонного благочиння;
  • протоієрея Крістіана Рущака – благочинним Тячівсько-Рахівського міжрайонного благочиння.

Також, під час зустрічі новопризначених благочинних з правлячим єпископом, було обговорено питання розвитку благочинь та узгоджено питання щодо підготовки до проведення річних єпархіальних зборів у грудні ц. р.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *