Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь надав тимчасовий притулок ієромонаху Закхею Довганичу, вимушеному переселенцю з окупованої Херсонщини

26 липня 2022 р., в архієрейській резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України прийняв з робочих питань архімандрита Спиридона Дудина, намісника Свято-Миколаївського єпархіального подвір’я в смт Чинадієво Мукачівського району та ієромонаха Закхея Довганича, клірика Херсонської єпархії, вимушеного переселенця з окупованих рашистами районів Херсонської області на їх прохання.

В ході зустрічі, ієромонах Закхей Довганич, як вимушений переселенець, подав клопотання про тимчасовий притулок при Свято-Миколаївському єпархіальному подвір’ї в смт Чинадієво. Архімандрит Спиридон Дудин, намісник даного єпархіального подвір’я, підтримав клопотання ієромонаха Закхея.

Зважаючи на особливі обставини, Преосвященніший владика Віктор Бедь, благословив тимчасове перебування і церковне служіння ієромонаха Закхея Довганича при Свято-Миколаївському єпархіальному подвір’ю в смт Чинадієво Мукачівського району, як вимушеному переселенцю, до вирішення питання щодо подальшого місця його перебування і церковного служіння, у відповідності до церковних канонів.

В ході зустрічі, також, владика Віктор обговорив з архімандритом Спиридоном поточні питання, щодо життєдіяльності єпархіального подвір’я в смт Чинадієво.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *