Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь взяв участь у ювілейній виставці друкованих праць відомого фольклориста професора Івана Хланти

6 жовтня 2022 р, в приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Федора Потушняка у м. Ужгород, відбулася ювілейна виставка «Творчий доробок Івана Хланти за роки незалежності України».

Виставка була організована та приурочена 30-річчю творчо-видавничої діяльності за останні 30 років в умовах незалежності України Івана Васильовича Хланти, українського фольклориста, громадського і культурного діяча, письменника, поета, педагога, науковця, доктора мистецтвознавства, доктора богословських наук, професора, співробітника Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури, професора кафедри богослов’я, філософії та гуманітарних наук Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії, старшого дяка кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України у м. Ужгород.

Участь у виставці, окрім організаторів та ювіляра, взяли: представники духовенства Православної Церкви України, закладів вищої освіти, творчої інтелігенції, науковців, Закарпатської крайової організації Народного Руху України та всі ті, хто цікавиться культурною, зокрема, фольклорною спадщиною української нації.

З вітальним словом та архіпастирським благословенням, участь у виставці взяв і Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, президент Карпатського університету імені Августина Волошина.

Всі присутні щиро привітали професора Івана Хланту з його черговим творчим ювілеєм та побажали йому миру, щастя, здоров’я, благополуччя, подальших творчих успіхів та Божої допомоги на життєвій ниві.

Пресслужба КаУ імені Августина Волошина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *