Військовий капелан, єпископ Віктор Бедь відслужив молебень за перемогу Українського війська над рашистами до Дня десантно-штурмових військ ЗСУ

21 листопада 2022 р., у День Собору архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних і День десантно-штурмових військ Збройних Сил України, у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України у м. Ужгород (вул. Ференці ІІ Ракоці, 18 А) було відслужено молебень за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над безбожними московськими путінсько-гундяєвськими окупантами і терористами в російсько-українській війні (2014 – 2022) і за бойові та особисті успіхи і перемоги українських воїнів десантників з нагоди професійного військового світа – Дня десантно-штурмових військ ЗСУ.

Також, було відслужено заупокійну літію за всіма полеглими смертю хоробрих і героїв українськими воїнами-десантниками, які віддали своє життя за національну і державну незалежність України.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, військовий капелан, президент Карпатського університету імені Августина Волошина у співслужінні протоієрея Юрія Гал, секретаря єпархіального управління, військового капелана, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, благочинного Ужгородсько-Мукачівського міжрайонного благочиння.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *