Представники Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ молитовно привітали українських воїнів-захисників зі святом Богоявлення та благословили їх на захист Вітчизни від безбожних московських рашистів

19 січня 2023 р., у свято Богоявлення, хрещення Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа, представники духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України з душпастирською місією відвідали один із військових підрозділів Збройних Сил України.

З благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією, військового капелана, який перебуває на лікуванні, душпастирську місію очолив ієрей Ілля Канакін, священик кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород (вул. Ференца ІІ Ракоці, 18 А), військовий капелан у супроводі Віктора Понзеля та Івана Келечена – іподияконів правлячого єпископа.

Під час душпастирської місії до місця дислокації військового підрозділу (інформація про який, зважаючи на воєнний стан, не розголошується), ієрей Ілля Канакін передав українським військовослужбовцям-захисникам вітання і благословення від Преосвященнішого владики Віктора Бедь, провів молебні за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над безбожними і підступними московськими путінсько-гундяєвськими окупантами і терористами, за щасливе життя наших рідних і близьких. Також, отець Ілля благословив і окропив військовослужбовці освяченою богоявленською водою в ім’я Отця, і Сина, і святого Духа на збереження їх життя, перемогу над безбожними московськими ординцями і благополучне повернення додому до своїх сімей з перемогою.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *