Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив Божественну літургію у Свято-Преображенському храмі смт Ясіня

30 травня 2021 р., у 5-ту неділю після Пасхи, про самарянку та напередодні Дня пам’яті свв. отців сімох Вселенських соборів, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України відвідав з архієрейським візитом ряд парафії Рахівського благочиння (благочинний – протоієрей Володимир Лофердюк, настоятель Свято-Покровської парафії в смт Ясіня)  та очолив Божественну літургію у Свято-Преображенського храмі смт Ясіня ур. Плитоватий (настоятель парафії – протоієрей Крістіан Рущак).

Преосвященнішому владиці Віктору співслужили: від Мукачівсько-Карпатської єпархії протоієрей Володимир Лофердюк, настоятель Свято-Покровської парафії смт Ясіня, благочинний Рахівського благочиння, протоієрей Крістіан Рущак, настоятель Свято-Преображенської парафії смт Ясіня, а також представники духовенства від Закарпатської єпархії – протоієрей Володимир Костюшко, настоятель Свято-Ільлінської парафії с. Лопушанка і Свято-Духівської парафії смт Ясіня та ієрей Василь Мельничук, настоятель парафії 12-ти апостолів в с. Косівська Поляна.

Після звершення богослужіння та архієрейської проповіді, Преосвященніший владика Віктор Бедь передав у дар для бібліотеки ЗЗСО І – ІІІ ступенів смт Ясіня 25 комплектів (75 примірників) богословської літератури на українській мові.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *