Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь провів лекцію для учителів Закарпаття з актуальних питань української духовної культури

2 вересня 2022 р., в рамках співпраці із Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти та участі в проведенні курсів підвищення кваліфікації для учителів з предметів духовно-морального спрямування загальноосвітніх шкіл, в режимі онлайн, Преосвященнішим Віктором Бедь, єпископом Мукачівським і Карпатським, керуючим Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректором Карпатського університету імені Августина Волошина, доктором богословських наук, доктором юридичних наук, професором було проведено лекцію з актуальних питань української духовної культури.

В ході лекції було розглянуто актуальні питання розвитку української духовної культури та правдивої історії зародження, розвитку та утвердження Помісної Автокефальної Православної Церкви України від найдавніших часів і до наших днів (І – початок ХХІ ст. ст.).

Слухачами лекції професора єпископа Віктора Бедь стали біля 90-то учителів загальноосвітніх шкіл Закарпаття, які викладають або зацікавленні у викладанні предметів духовно-морального спрямування.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *